Shënoi golin e parë në Serie A, Presidenti Meta e mbyll mbrëmjen me 'perlën' e Hysajt (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 23:18 25-07-2020 Shënoi golin e parë në Serie A, Presidenti Meta e mbyll mbrëmjen me 'perlën' e Hysajt (VIDEO) Fotomontazh/ Hysaj - Meta

Elseid Hysaj shënoi golin e tij të parë në Serie A. Mbrojtësi shkodran pas 6 vitesh në elitën e futbollit italian ka gjetur më në fund rrjetën duke i dhënë avantazhit skuadrës së tij, Napolit 1-0 ndaj Sassuolos.

Pas golit të kapitenit të Kombëtares, ka reaguar edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Ju përshëndes dhe ju uroj të gjithëve një natë të qetë, me këtë gol të jashtëzakonshëm të shënuar mbrëmjen e sotme nga një prej yjeve të Kombëtares sonë Elseid Hysaj”, shkruan Meta në postimin e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093181133270264
array(1) { ["section"]=> string(95) "shenoi-golin-e-pare-ne-serie-a-presidenti-meta-e-mbyll-mbremjen-me-perlen-e-hysajt-video-214978" }