Shërbyesi i çajit në Pakistan siguron karrierën si model pas kësaj foto virale në internet

Publikuar tek: bota, më 18:41 23-10-2016 Shërbyesi i çajit në Pakistan siguron karrierën si model pas kësaj foto virale në internet

Një fotografi e vetme i ka ndryshuar jetën 18-vjeçarit Arshad Khan, i cili deri pak ditë më parë siguronte të ardhura të pakta duke u shërbyer çaj klientëve të tij.

Por një fotografe e njohur si Javeria “Jiah Ali”, postoi këtë foto në Instagram që menjëherë mori mijëra pëlqime dhe shpërndarje. Pasi fotografia u përhap masivisht në rrjetet sociale, Khan u kontaktua nga agjencia e modës Fitin” të cilët i ofruan një vend pune si model.

Scasdqwetfasdfsdfsdfhot_1.jpg

Scrsdqetrfadfot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024867057800293
array(1) { ["section"]=> string(96) "sherbyesi-i-cajit-ne-pakistan-siguron-karrieren-si-model-pas-kesaj-foto-virale-ne-internet-57160" }