Sherr masiv me kacavida e sëpatë, arrestohen 6 shqiptarë në Itali (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:24 15-03-2019 Sherr masiv me kacavida e sëpatë, arrestohen 6 shqiptarë në Itali (VIDEO)

Policia italiane ka arrestuar 6 shtetas shqiptarë pas një sherri masiv në Via Mola.

Sipas mediave italiane ajo që filmuan kalimtarët e rastit ishte një skenë e frikshme që shkaktoi panik te të gjithë.

Sipas dëshmitarëve, shqiptarët e përfshirë në sherr kishin me vete pistoletë, sepatë dhe kacavida.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063481330871582
array(1) { ["section"]=> string(77) "sherr-masiv-me-kacavida-e-sepate-arrestohen-6-shqiptare-ne-itali-video-156538" }