Sherr masiv në aeroportin e Rinasit, shoqërohen disa persona

Publikuar tek: aktualitet, më 23:07 21-04-2019 Sherr masiv në aeroportin e Rinasit, shoqërohen disa persona Foto ilustruese

Disa persona janë përfshirë në një sherr masiv pranë fshatit Rinas, në Tiranë.

Sipas policisë, personat janë konfliktuar fizikisht për motive të dobëta. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:45 të mbrëmjes së sotme.

Uniformat blu kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë kryer shoqërimin e disa personave të përfshirë në sherr. Foto RTV Ora:

ghjtyjtrjkt67k.jpg

dfgdherth.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022639036178589
array(1) { ["section"]=> string(66) "sherr-masiv-ne-aeroportin-e-rinasit-shoqerohen-disa-persona-161330" }