Sherr masiv në finalen e Kupës së Francës, dëmtohet Mbappe (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 23:50 24-07-2020 Sherr masiv në finalen e Kupës së Francës, dëmtohet Mbappe (VIDEO) Pamje nga sherri

Sot në mbrëmje u luajt finalja e Kupës së Francës, mes PSG-së dhe Saint-Etien, e cila ka qenë shumë e ashpër dhe përfundoi me rezultatin 1-0 në favor të PSG.

Në minutën e 33’, Kilian Mbape pëson një dëmtim të rëndë dhe detyrohet të largohet nga fusha e lojës. Pas këtij dëmtimi, në fushë ka shpërthyer një sherr masiv mes lojtarëve të të dyja ekipeve.

Nuk kanë munguar përplasjet fizike mes lojtarëve, aq sa ka qenë shumë e vështirë për të ulur tensionin. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092809200286865
array(1) { ["section"]=> string(70) "sherr-masiv-ne-finalen-e-kupes-se-frances-demtohet-mbappe-video-214891" }