Sherr me armë mes dy personave, plagoset aksidentalisht 20-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 16:05 21-10-2018 Sherr me armë mes dy personave, plagoset aksidentalisht 20-vjeçari Foto ilustruese

Konflikti mes dy personave ka përfunduar me plagosjen aksidentale të një djali të ri në zonën e Matit.

Sipas raportimeve paraprake, dy persona me inicialet O.D dhe E.C janë konfliktuar me njëri-tjetrtin te vendi i quajtur kryqëzimi i Koliqit, ndërsa O.D dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri.

I plagosur aksidentalisht ka mbetur 20 vjeçari me inicialet M.M, i cili nuk ka lidhje me ngjarjen. Sakaq policia ka shpallur në kërkim dy personat e përfshirë në ngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si po grabiten anijet antike të mbytura në Jon dhe Adriatik (Video)
EKSKLUZIVE/  Kaos te Unaza e Re, biznesmeni i fuqishëm del nga burgu dhe nis ndërtimet, banorët përplasen me policinë (FOTO-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0097451210021973
array(1) { ["section"]=> string(72) "sherr-me-arme-mes-dy-personave-plagoset-aksidentalisht-20-vjecari-138595" }