Sherr me armë në Tiranë, plagoset një person, me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 13:16 01-06-2019 Sherr me armë në Tiranë, plagoset një person, me urgjencë në spital

Një sherr me armë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Pezë në Tiranë.

Nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur një person i cili është transportuar menjëherë në spital.

Policia është vënë në kërkim të autorit i cili është identifikuar.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarje, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e tyre.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmetet e fuqishme në Korçë, Meta thirrje autoriteteve: Merrni masa të menjëhershme
Vetëdorëzohet në polici, kush është efektivi i FNSH-së që plagosi me armë kushëririn në Tiranë (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.012439012527466
array(1) { ["section"]=> string(72) "sherr-me-arme-ne-tirane-plagoset-nje-person-me-urgjence-ne-spital-166530" }