Sherr mes Braçes dhe Bejtjes: Ty të mund me k*r

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:45 18-05-2016 Sherr mes Braçes dhe Bejtjes: Ty të mund me k*r

Deputeti Erjon Braçe duket se nuk po i përballon dot ngacmimet që i vijnë nga kolegë dhe miq pas dështimit të Partizanit për t’u shpallur kampion i Shqipërisë. Në statusin ku Braçe sulmonte disa persona, ka komentuar edhe gazetari Andi Bejtja.

“Pse bo kshu o burrë ti njihesh si socialist i ballancuar, nqs qu 0-2 pisllik, ca e qu 1-2 të partizanit me koeficient 40….pergjigju me educate po u pergjigje…Se une jam tifoz i cervena zvezdes. Jo i Tironës”, ka komentuar Bejtja, ndërsa Braçe i është përgjigjur: “Ty ste përgjigjem dot, ti je nivel i lartë mendimi dhe etike, je bërë shkollën e Sandrit dhe merr eren e tymit të Petritit! Po clidhje ke ti me sportin skam për ta kuptuar kurrë!! Dhe tifoz në këtë lloj sporti ke përsëri Blushët dhe Kasemet!!”

Përgjigja e deputetit socialist nuk i ka pëlqyer aspak gazetarit, i cili e “sfidon” në një mënyrë të çuditshme.

“Ej po të paralajmërova se e dija që nuk heq dorë nga kjo gjuhë…. Nejse me ti e di une sta mar personale se e shof që prap e ke me të tjerët Jo me partizanin dhe me mu…do i futboll tek e tek ne kushte plotesisht te barabarta qe i bie ti lu me kembe une te luj me car (Jo makine)”, replikon Bejtja. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075728893280029
array(1) { ["section"]=> string(52) "sherr-mes-braces-dhe-bejtjes-ty-te-mund-me-k-r-40856" }