Sherr mes disa personave, plagoset i riu shqiptar në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 08:15 27-06-2019 Sherr mes disa personave, plagoset i riu shqiptar në Itali

Një 24 vjeçar shqiptar është plagosur më armë zjarri pas një konflikti me disa persona të tjerë në Itali, që dyshohet të jenë shqiptarë.

Sipas mediave italiane, i riu ndodhet jashtë rrezikut për jetën pasi plumbi e ka kapur në pjesën e këmbës.

Përplasja ka ndodhur në Tortoreto të Italisë rreth orës 01:30 pas mesnate, pas një debati mes 24 vjeçarit dhe autorëve.

Ndërkohe policia po heton lidhur me ngjarjen dhe ka marrë edhe kamerat e sigurisë për të identifikuar autorët.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037049055099487
array(1) { ["section"]=> string(64) "sherr-mes-disa-personave-plagoset-i-riu-shqiptar-ne-itali-169945" }