Sherr mes Gent Zenelajt dhe Jul Dedës? Deklarata e fortë e aktorit që u zhduk me shpejtësi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:48 22-11-2016 Sherr mes Gent Zenelajt dhe Jul Dedës? Deklarata e fortë e aktorit që u zhduk me shpejtësi

Duket se ish dy miqtë e vjetër Jul Deda dhe Gentian Zenelaj ndodhen në një duel të heshtur prej kohësh.

Bindemi për këtë nisur edhe nga një shkrim i vjetër që mbante titullin “A janë më miq Juli dhe Genti”.

Dhe ishte pikërisht ky shkrim i vjetër që u risoll në vëmëndje nga Genti duke i dhënë përgjigje pasi e postoi në Instagramin e tij  dhe shkroi  krah saj: “Për disa persona fjala miq nuk ekziston. Sepse një mik asnjëherë nuk të kopjon, siq ka deklaruar ky”.

Në shkrimin e lartpërmendur ishin deklaratat e Julit i cili pretendon se gjithnjë është kopjuar nga Genti, madje ky i fundit i ka kopjuar  edhe statuset e tij në Facebook.

Por nuk ka kaluar shumë pasi ka bërë reagimin dhe Genti e ka fshirë foton nga Isntagrami i tij. (InTv)

15151211_1502507873099682_113852583_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025312185287476
array(1) { ["section"]=> string(95) "sherr-mes-gent-zenelajt-dhe-jul-dedes-deklarata-e-forte-e-aktorit-qe-u-zhduk-me-shpejtesi-60344" }