Sherr mes grupeve të rinjsh në mesnatë, plagoset 18-vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:09 01-06-2017 Sherr mes grupeve të rinjsh në mesnatë, plagoset 18-vjeçari (EMRI)

Një i ri është plagosur mesnatën e mbrëmshme në qytetin e Sarandës.

Ngjarja ka ndodhur përgjatë shëtitores “Hasan Tahsini”. Sipas të dhënave paraprake, Jurgen Haxhi, 18­ vjeç banues ne fshatin Metoq është lënduar me mjete të forta dhe aktualisht është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Shkak mendohet të jetë bërë një sherr mes dy grupeve të rinjsh, ndërsa policia ka nisur hetimet për identifikimin e personave të përfshirë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në 17 qershor hapet segmenti i parë i Bulevardit të ri në Tiranë
Zbulohet skandali, kryetarja e Gjykatës së Kavajës ndërtoi pa leje një kat të vilës luksoze »
Article Logic
Execution time: 0.011215925216675
array(1) { ["section"]=> string(69) "sherr-mes-grupeve-te-rinjsh-ne-mesnate-plagoset-18-vjecari-emri-80762" }