Sherr mes mësueses dhe drejtoreshës në Bulqizë, prangoset mësuesja

Publikuar tek: aktualitet, më 12:05 13-05-2015 Sherr mes mësueses dhe drejtoreshës në Bulqizë, prangoset mësuesja Foto ilustruese

Policia e Bulqizës ka arrestuar mësuesen e informatikës së një shkolle në Bulqizë pas denoncimit të bërë nga drejtoresha për kërcënim.

Sipas policisë, mësuesja dhe drejtoresha kishin prej kohësh një konflikt të hapur dhe kërcënimi i fundit kishte ardhur pas shkarkimit nga puna të mësueses. Të afërm të kësaj të fundit, pohojnë se gruaja është pushuar nga puna për motive politike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hetim mbi Becchettin, Agon e Kalivaç dhe një ministër shqiptar: Ai na kërcënon me TV
Kërcënohet gruaja e Fatmir Haklajt, i çojnë një zarf me fishek poshtë derës »
Article Logic
Execution time: 0.011343002319336
array(1) { ["section"]=> string(71) "sherr-mes-mesueses-dhe-drejtoreshes-ne-bulqize-prangoset-mesuesja-11049" }