“Sherr” mes mjeteve të tonazhit të rëndë (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:19 17-04-2016 “Sherr” mes mjeteve të tonazhit të rëndë (Video)

Rreth katër mjete të tonazhit të rëndë janë përfshirë një një “sherr” duke u përplasur dhe rrëzuar njëri-tjetrin, në një skenë të ngjashme me ato të filmit “transformers”.

Sipas komenteve në videon që është kthyer në “hit” në mediat sociale, shoferët e eskavatorëve janë përplasur me mjetet e tyre për shkak të një sherri se kush do ta fitonte kontratën me firmën e ndërtimit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkuma misterioze pushton rrugët e qytetit japonez pas tërmetit 7,3 ballë (Foto)
Njeriu po shkon drejt robotizimit »
Article Logic
Execution time: 0.011520862579346
array(1) { ["section"]=> string(50) "sherr-mes-mjeteve-te-tonazhit-te-rende-video-37925" }