Sherr mes nxënësve të shkollës 9-vjeçare, i riu plagoset me thikë në shpatull, arrestohet një person

Publikuar tek: aktualitet, më 13:55 23-01-2017 Sherr mes nxënësve të shkollës 9-vjeçare, i riu plagoset me thikë në shpatull, arrestohet një person

Një nxënës ka mbetur i plagosur me thikë pas një sherri me dy bashkëmoshatarë në qytetin e Durrësit. Ngjarja e cila ka shkaktuar panik tek nxënësit dhe qytetarët, ka ndodhur në shkollën 9-vjeçare “Bedrie Bebeziqi”.

15 vjeçari A.Sulejmani është plagosur me thikë në shpatull, ndërsa ndihma e parë i është dhënë nga mjekët e Drejtorisë Rajonale të Shëndetit Publik. Më pas i riu është dërguar me ugjencë drejt spitalit të Durrësit, ku raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Plagosja ka ndodhur në ambientet jashtë shkollës dhe policia ka arrestuar njërin prej autorëve, shtetasin me iniciale S.D., ndërsa është në kërkim të tjetrit.

1cdd07ca-2d83-4d39-a987-c956a10c3026_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis rikonstruksioni i unazës rurale që lidh lagjen Shirt me Pezë-Helmësin
I ofron rryshfet punonjësit të policisë, arrestohet në flagrancë 23-vjeçari (Emri dhe Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011046886444092
array(1) { ["section"]=> string(104) "sherr-mes-nxenesve-te-shkolles-9-vjecare-i-riu-plagoset-me-thike-ne-shpatull-arrestohet-nje-person-66381" }