Sherr mes shqiptarësh, atentat 38 vjeçarit në Napoli

Publikuar tek: bota, më 12:12 05-09-2016 Sherr mes shqiptarësh, atentat 38 vjeçarit në Napoli

Një emigrant shqiptar, 38 vjeç, është  plagours në një përplasje me disa bashkatdhetarë mëngjesin e sotëm në rrugën “Cesare Rosaroll”, në Napoli.

Mosmarrëveshja, siç është raportuar në polici, ka ndodhur jashtë në një bar. Sipas versionit të tij, një burrë mori një armë dhe qëlloi. I plagosuri u transportua menjëherë për në spital dhe mësohet se ka pësuar fraktura.

Sipas mediave italiane, shqiptari ende i paidentifikuar, punon si murator.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012748003005981
array(1) { ["section"]=> string(57) "sherr-mes-shqiptaresh-atentat-38-vjecarit-ne-napoli-51931" }