Sherr mes socialistëve/ Përplaset sërish me Ulsi Manjën, Bashkim Fino braktis mbledhjen te 'Ligjet'

Publikuar tek: aktualitet, më 12:28 16-07-2019 Sherr mes socialistëve/ Përplaset sërish me Ulsi Manjën, Bashkim Fino braktis mbledhjen te 'Ligjet'

Përplasen sërish, Ulis Manja dhe Bashkim Fino. Dy socialistët kanë debatuar sërish në Komsionin e Ligjeve.

Mësohet se Fino ka kundërshtuar miratimin e nenit 41 i sjellë në rend dite. Menjëherë pas miratimit të këtij neni, Fino ka dalë jashtë duke braktisur mbledhjen.

Kjo nuk është përplasja e dytë brenda pak ditëve mes tyre.

Ata debatuan ashpër në mbledhjen e kaluar, ndërsa Manja iu drejtua Finos: "Kujdes mos më drejto gishtin, nuk jam shoku yt".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069270133972168
array(1) { ["section"]=> string(102) "sherr-mes-socialisteve-perplaset-serish-me-ulsi-manjen-bashkim-fino-braktis-mbledhjen-te-ligjet-172367" }