Sherr mes të rinjsh, 24-vjeçari kanos me armë bashkëmoshatarin (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:01 05-02-2017 Sherr mes të rinjsh, 24-vjeçari kanos me armë bashkëmoshatarin (Emri)

Një 24-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi pas një sherri për motive të dobëta ka kërcënuar me armë bashkëmoshatarin.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur polciia dhe ka arrestuar autorin Klaudjo Hasa 24 vjeç, banues në Durrës.

Sipas polciisë Has aka kanosur me armë shtetasin me iniciale D.Sh 23 vjeç nga Durrësi pas një sherri për motive të dobëta mes tyre.

Burime të polciisë bëjnë me dije se ngjarja ndodhi një ditë më parë rreth orës 19:00 pas një konflikti për motive të dobëta

Në cilësinë e provës material u sekuestruan 1 pistoletë dhe një krëher me 6 fishekë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza e njohur e ekranit ndez debat: Dritëroi ka shkruar për Enverin po aq sa Saliu e ka kuruar (E PLOTË)
“Dorëzo armën po ke, po jo çadrën”…Batutat e Saimir Tahirit me banorët e Lunxhërisë, nga gotat e rakisë te deklaratat për mbështetjen e policisë »
Article Logic
Execution time: 0.0071280002593994
array(1) { ["section"]=> string(72) "sherr-mes-te-rinjsh-24-vjecari-kanos-me-arme-bashkemoshatarin-emri-67779" }