Sherr mes të rinjsh, dy të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 18:36 14-05-2015 Sherr mes të rinjsh, dy të plagosur

Një grindje për motive banale në qytetin e Shkodrës ka përfunduar me të shëna armësh . Si pasojë e sherrit mes dy grupesh të rinjsh, me sende të forta dhe armë zjarri, dy persona mbetën të plagosur.

Një prej të plagosurve quhet Ermal Canaj, 28 vjeç dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ka shoqëruar disa persona.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentuan të transportonin 2 ton kanabis drejt Italisë, Prokuroria dërgon për gjykim 4 persona
Zbulohet misteri i vdekjes së adoleshentes nga Saranda: Vdiq nga narkoza »
Article Logic
Execution time: 0.013053894042969
array(1) { ["section"]=> string(40) "sherr-mes-te-rinjsh-dy-te-plagosur-11193" }