Sherr mes të rinjve në Korçë, plagoset me thikë një person (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:15 24-06-2019 Sherr mes të rinjve në Korçë, plagoset me thikë një person (Emri) Foto nga vendi i ngjarjes

Një person ka mbetur i plagosur në qytetin e Korçës pasi është qëlluar me thikë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë një konflikti të çastit mes disa të rinjve në lagjen Nr.17 të qytetit. I plagosur ka mbetur Armando Trimi, i cili është transportuar në spitalin e qytetit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, forca të policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të saj si dhe kapjen e autorëve të identifikuar tashmë.

fgdfhdhfgh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01056694984436
array(1) { ["section"]=> string(69) "sherr-mes-te-rinjve-ne-korce-plagoset-me-thike-nje-person-emri-169616" }