Sherr mes të rinjve në Lushnje, raportohet për të shtëna me armë në mes të shëtitores

Publikuar tek: aktualitet, më 23:00 15-06-2019 Sherr mes të rinjve në Lushnje, raportohet për të shtëna me armë në mes të shëtitores Foto ilustruese

Një konflikt fizik me dy të rinjve në qytetin e Lushnjes ka degjeneruar në përplasje me armë zjarri.

Paraprakisht dyshohet se sherri ka ndodhur rreth orës 22:15, ndërkohë që deri tani nuk ka informacion për persona të plagosur. Të shtënat me armë janë regjistruar në zonën e shëtitores së qytetit, në një orar kur ajo ka qenë e mbushur me qytetarë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e saj duke ngritur dhe postblloqe për kapjen e personave të konfliktuar.

Nga të dhënat e para dyshohet se përplasja mes të rinjve ka ndodhur për prishjen e pazareve të drogës.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04404616355896
array(1) { ["section"]=> string(91) "sherr-mes-te-rinjve-ne-lushnje-raportohet-per-te-shtena-me-arme-ne-mes-te-shetitores-168381" }