Sherr mes të rinjve në Yzberisht, plagoset i riu me armë zjarri

Publikuar tek: aktualitet, më 18:01 19-01-2019 Sherr mes të rinjve në Yzberisht, plagoset i riu me armë zjarri Foto ilustruese

Një sherr mes dy të rinjve ka degjeruar në përdorimin e armëve të zjarrit para pak minutash në Yzberisht.

Mësohet se si pasojë ka mbetur i plagosur njëri prej tyre, emri i të cilit ende nuk bëhet me dije.

Raportohet se 20-vjeçari ka marrë një plumb në këmbë, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihet shkaku i kësaj plagosje, ndërsa burime nga blutë e Tiranës bëjnë tregojnë se është identifikuar autori dhe po punohet për kapjen e tij.

Njoftimi i policisë Tiranë:

Informacion paraprak

Sot, rreth orës 17:40, në zonën e Yzberishtit, pas një konflikti të çastit është plagosur me armë zjarri në këmbë nje i ri rreth 20 vjeç, jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen dhe vënien e tij para përgjegjësisë ligjore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama e emëroi ministre Arsimi, Shahini: Nuk është komplet e paimagjinueshme
Ministrja e Arsimit i përgjigjet studentëve: Për t'u punësuar nuk nevojitet masteri, mjafton të… »
Article Logic
Execution time: 0.011067867279053
array(1) { ["section"]=> string(69) "sherr-mes-te-rinjve-ne-yzberisht-plagoset-i-riu-me-arme-zjarri-149467" }