Sherr mes të rinjve, policia e Shkodrës në vendngjarje dhe gjen jashtë lokalit një automatik

Publikuar tek: aktualitet, më 10:49 30-03-2017 Sherr mes të rinjve, policia e Shkodrës në vendngjarje dhe gjen jashtë lokalit një automatik

Një grup djemsh të rinjë në Shkodër janë përfshirë në një konflikt me njëri-tjetrin.

Ngjarja ndodhi në një lokal në Qafëhardhi, por të pranishmit kanë njoftuar menjëherë forcat e policisë. Efektivët kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka gjetur jashtë ambienteve të lokalit një armë zjarri, automati.

Mësohet se arma nuk është përdorur nga të rinjtë dhe nuk ka patur të shtëna. Policia ka shoqëruar të rinjtë dhe po punon për zbardhjen e shkakut të konfliktit mes tyre.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merrte 1000 euro në këmbim të vendit të punës, zbulohet dhe ndëshkohet sekserja nga Elbasani
Gjykata i dha pafajësinë, Prokuroria apelon çështjen e Marinajt, i akuzuar se ndihmoi Mark Frrokun në një vrasje »
Article Logic
Execution time: 0.011556148529053
array(1) { ["section"]=> string(97) "sherr-mes-te-rinjve-policia-e-shkodres-ne-vendngjarje-dhe-gjen-jashte-lokalit-nje-automatik-73576" }