Sherr në autostradë, dy shoferë rrihen me grushta (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:43 23-08-2018 Sherr në autostradë, dy shoferë rrihen me grushta (FOTO-VIDEO) Nga përplasja mes dy burrave

Një konflikt banal ka degjeneruar në përplasje fizike në një autostradë në Angli.

Nga pamjet e shpërndara në internet duken dy burrat teksa shajnë dhe më pas përleshen me njëri-tjetrin.

Sipas personit që ka kapur pamjet, burri me këmishë rozë duhet të priste në rradhë që të kalonte shoferi tjetër, i cili më pas i irrituar ka dalë nga mjeti i tij dhe kanë filluar të rrihen.


sei_26344644-1ce4.jpgsei_26344639-38c7.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013376951217651
array(1) { ["section"]=> string(66) "sherr-ne-autostrade-dy-shofere-rrihen-me-grushta-foto-video-131944" }