Sherr në Elbasan, plagoset me thikë 20 vjeçari (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:46 15-12-2019 Sherr në Elbasan, plagoset me thikë 20 vjeçari (DETAJE) Foto ilustruese

Mbrëmjen e sotme një sherr me armë të ftohta ka ndodhur në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se një i ri 20 vjeçar është plagosur me thikë. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen '5 maji' në Elbasan për shkak të një konflikti për motive të dobëta.

Policia ka njoftuar se është plagosur me thikë shtetasi me iniciale A.D i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076119899749756
array(1) { ["section"]=> string(59) "sherr-ne-elbasan-plagoset-me-thike-20-vjecari-detaje-189489" }