Sherr në klub nate, shqiptari i ngul çelësin në sy rojes

Publikuar tek: bota, më 16:06 01-10-2017 Sherr në klub nate, shqiptari i ngul çelësin në sy rojes

Një shqiptar është arrestuar nga policia Italiane pasi ka dhunuar rojen e një klubi nate në Itali.

Sipas mediave italiane, sherri ka nisur për motive banale. Shqiptari Dritan Hasani, 29-vjeç është konfliktuar verbalisht me rojen e klubit dhe më pas ka goditur me çelës në sy 22-vjeçarin italian.

Shqiptari është arrestuar pak çaste pas ngjarjes ndërsa italiani është dërguar në spital ku do t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hap derën e shtëpisë, ja surpriza e veçantë që gjen (Foto)
Gjermania lejon martesat gay, martohet çifti i parë homoseksual »
Article Logic
Execution time: 0.0099451541900635
array(1) { ["section"]=> string(61) "sherr-ne-klub-nate-shqiptari-i-ngul-celesin-ne-sy-rojes-94357" }