Sherr në Korçë, një i plagosur me thikë dhe sende të forta

Publikuar tek: aktualitet, më 18:00 16-06-2019 Sherr në Korçë, një i plagosur me thikë dhe sende të forta

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku një person është plagosur me sende të forta dhe thikë gjatë një konflikti.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30 në shëtitoren ‘Fan Noli’ , ku raportohet se ka pasur një përplasje verbale mes personave që më pas ka degraduar në grushta dhe përdorim thike.

I plagosuri është dërguar menjëherë në spital, ndërkohë policia po punon për të zbardhur shkaqet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030467987060547
array(1) { ["section"]=> string(64) "sherr-ne-korce-nje-i-plagosur-me-thike-dhe-sende-te-forta-168464" }