Sherr në stadium, kërcet grushti mes tifozëve të Tiranës

Publikuar tek: sport, më 17:03 02-09-2018 Sherr në stadium, kërcet grushti mes tifozëve të Tiranës

Dhuna në stadiume duket se sa po vjen e po shtohet, këtë herë ka ndodhur pas përfundimit të pjesës së parë, në ndeshjen mes Kukësit dhe Tiranës, në stadiumin Loro Boriçi

Vetëm pak çate më parë tifozët e Tiranës janë konfliktuar me njëri-tjetrin pas thirrjeve të grupit Fanatics kundër presidentit te Tiranës Refik Halili.

Sherri u shua brenda pak minutash por si pasojë mbetën të gjakosur disa prej tifozëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018336057662964
array(1) { ["section"]=> string(62) "sherr-ne-stadium-kercet-grushti-mes-tifozeve-te-tiranes-132957" }