Sherr në stadium, tifozët korçarë përplasen me policinë

Publikuar tek: sport, më 20:55 24-08-2016 Sherr në stadium, tifozët korçarë përplasen me policinë

Tifozët korçarë kanë krijuar tension në stadium. Burime për newsport.al bëjnë me dije që disa tifozë të Skënderbeut janë konfrontuar me policinë, të cilët janë mbledhur të shumtë afër tribunës së tifozëve korçarë.

Arsyet nuk dihen, por tashmë gjithçka është qetësuar, ku policia ka arritur të vendosë rendin në “Selman Stërmasi”.

Pjesa e parë e Superkupës mes Skënderbeut dhe Kukësit është mbyllur në barazim 1-1.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009145975112915
array(1) { ["section"]=> string(60) "sherr-ne-stadium-tifozet-korcare-perplasen-me-policine-50764" }