Sherr në stadiumin 'Niko Dovana', tifozët plagosin efektiven e policisë

Publikuar tek: sport, më 15:06 26-01-2018 Sherr në stadiumin 'Niko Dovana', tifozët plagosin efektiven e policisë

Një sherr masiv ka ndodhur në stadiumin "Niko Dovana" gjatë ndeshjes Teuta-Lushnjë. 

Konflikti ka ndodhur mes tifozëve të Lushnjës dhe efektivëve të policisë ku si pasojë ka mbetur e plagosur një police femër.

Personat që u përfshinë në incident u shoqëruan menjëherë në komisariat. Sakaq, ndeshja është ndërprerë për të rifilluar përsëri pas disa minutash.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015679836273193
array(1) { ["section"]=> string(75) "sherr-ne-stadiumin-niko-dovana-tifozet-plagosin-efektiven-e-policise-108031" }