'Sherr’ në Top Channel, Ori Nebiaj tall Bieta Sulon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:32 10-03-2019 'Sherr’ në Top Channel, Ori Nebiaj tall Bieta Sulon

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ ishte e ftuar moderatorja Bieta Sulo për të surprizuar bashkëshortin e saj, Alban Dudushi.

Në një moment gjatë emisionit Bieta rrëfeu edhe 5 gjërat që nuk i pëlqejnë tek Albani.

Mirëpo në një nga këto pika duket se moderatorja bëri një gabim.

‘Jeni brez m... thotë Albani, e mbush gojën kur vjen puna tek ne me prefiks 2, meqë Albani është me prefiks 3 dhe ka gjithmonë këto përplasjet’, u shpreh Bieta e cila më parë tregoi që kishte nisur në Top Channel në prapaskenat e ‘Top Show’ 14 vite më parë si 20 vjeçare.

 Pas këtij gabimi të moderatores, kolegia e saj Ori Nebijaj ka bërë një postim në ‘Instastory’ ku shkruan: ‘Domethënë sot mësuam që 14+20=(nuk bëjnë 34)’.

-640-0-5c85590fc3665.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072100162506104
array(1) { ["section"]=> string(55) "sherr-ne-top-channel-ori-nebiaj-tall-bieta-sulon-155913" }