Sherr në urbanin e linjës Kombinat-Kinostudio, thyhet xhami i autobusit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:05 24-05-2017 Sherr në urbanin e linjës Kombinat-Kinostudio, thyhet xhami i autobusit

Një incident ka ndodhur pak çaste më parë rreth orës 18:45 në autobusin e linjës urbane Kombinat-Kinostudio në kryeqytet.

Bëhet e ditur se një qytetar është konfliktuar me punonjësit e linjës urbane duke thyer xhamin e autobusit. Pas lamjmërit të plolicisë më anë të numrit 112  Shërbimet e Policisë  kanë mbërritur në vendin e ngjarjes duke marrë situatën nën kontroll.

Mësohet se personi i shoqëruar në Komisariat është shtetasi me inicialet M. P., 35 vjeç, banues në Rrëshen, për sqarimin e këtij incidenti. Ndërkohë Policia po punon për zbradhjen e kësaj ngjarje. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Breshëri plumbash në qendër të Vlorës, dyshohet për të vdekur dhe të plagosur
Atentat te "Sheshi i Flamurit", vritet drejtori i OSHEE në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.010607004165649
array(1) { ["section"]=> string(76) "sherr-ne-urbanin-e-linjes-kombinat-kinostudio-thyhet-xhami-i-autobusit-79839" }