Sherr te Parma, Andi Lila godet me kokë mbrojtësin italian

Publikuar tek: sport, më 16:29 06-05-2015 Sherr te Parma, Andi Lila godet me kokë mbrojtësin italian

Futbollisti shqiptar Andi Lila duket se nuk i ka kontrolluar dot nervat gjatë trajnimit me ekipin e Parmës ditën e sotme.

Gjatë mbylljes së stërvitjes, Lila ka bërë një ndërhyrje ndaj mbrojtësit italian Giuseppe Prestia dhe pasi janë përballur me njëri-tjetrin, Lila e ka goditur me kokë. Nuk dihet se çfarë mund ti ketë thënë Prestia futbollistit shqiptar që e ka nevrikosur aq shumë sat a godasë shokun e ekipit me kokë.

Qetësia në ekip u kthye më vonë, kur të gjithë lojtarët shkuan në drekë së bashku.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02525782585144
array(1) { ["section"]=> string(63) "sherr-te-parma-andi-lila-godet-me-koke-mbrojtesin-italian-10519" }