Sherr te “Shkolla e Bashkuar”, plagoset me thikë i riu

Publikuar tek: aktualitet, më 19:26 10-02-2017 Sherr te “Shkolla e Bashkuar”, plagoset me thikë i riu

Një djalë i ri ka mbetur i plagosur me thikë pas një sherri disa bashkëmoshatarët e tij.

Ngjarja ka ndodhur te kryqëzimi përballë “Shkollës së Bashkuar” në Tiranë. Të rinjtë janë përfshirë në konflikt për arsye banale ku ka mbetur i plagosur Ergys Metolli, 23 vjeç. Ende nuk ka informacion rreth gjendjes së tij shëndetësore.

Policia e Tiranës ka identifikuar dhe arrestuar autorin e plagosjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia zbulon 7 thasë me drogë në Pukë, në kërkim të autorëve
Tjetër grabitje në Tiranë, autorët kërcënojnë me armë zjarri »
Article Logic
Execution time: 0.010508060455322
array(1) { ["section"]=> string(57) "sherr-te-shkolla-e-bashkuar-plagoset-me-thike-i-riu-68368" }