SHERRI ME OLTI CURRIN/ Publikoi tufa me EURO, fansat masakrojnë Noizyn, reperi fshin gjithçka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:13 14-06-2019 SHERRI ME OLTI CURRIN/ Publikoi tufa me EURO, fansat masakrojnë Noizyn, reperi fshin gjithçka

Prej dy ditësh, showbiz është mbushur me lajme për një sherr virtual mes reperit Noizy dhe blogerit të njohur Olti Curri.

 

Ky i fundit, ironizoi reperin në një foto me Veliajn ku pyeste nëse me kartën e studentit, dikush mund të blinte bluzën 'Nike' të Noizyt.

Kaq mjaftoi që reperi t’i kthehej e ta prekte Oltin me komente personale që shkonin deri te seksualiteti i blogerit.

Për të treguar “diferencën” e madhe mes tij dhe blogerit, reperi publikoi video me tufa të mëdha eurosh por ky ka qenë mesa duket edhe gabimi më i madh i tij.

Ndjekësve dhe fansave të Noizyt nuk i ka pëlqyer aspak ky gjest i reperit dhe e kanë sulmuar me komente negative.

Pas kësaj, reperi “i ka thirrur mendjes” dhe ka fshirë gjithçka ndërsa Olti i ka sugjeruar që ato lekë t’i përdorë për kauza të rëndësishme dhe jo për t’u hapur në rrjetet sociale.

lallalala.jpg

OLTI.jpg

64279776_342462449775651_2531269925431934976_n.jpg64487845_490075421737360_5438516035210706944_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068562030792236
array(1) { ["section"]=> string(97) "sherri-me-olti-currin-publikoi-tufa-me-euro-fansat-masakrojne-noizyn-reperi-fshin-gjithcka-168215" }