Sherri në Dibër, forca të shumta policie rrethojnë godinën e Bashkisë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:44 01-02-2018 Sherri në Dibër, forca të shumta policie rrethojnë godinën e Bashkisë

Ditën e djeshme në Bashkinë e Dibrës ndodhi një sherr që degjeneroi në grushte mes punonjësve të administratës. Sakaq, u raportua se sherri ndodhi gjatë një mbledhjeje, ku si pasjë mbetën 4 të lënduar.

Ndërsa u arrestua zv/kryetari i Bashkisë Ernolt Cani, i cili akuzohet se ka dhunuar me sende të forta punonjësit. Përplasja fizike ndodhi për shkak të Drejtort të Burimeve Njerëzore, të cilët punonjësit nuk e preferonin nga jugu.

Ndërsa hetimet vazhdojnë ditën e sotme forca të shumta policie kanë rrethuar godinën e Bashkisë. Sakaq, gazetari i news24 bëri të ditur se të lënduarit kanë lënë ambjentet e spitali ndërsa vetëm njëri prej tyre ndodhet duke marrë trajtim mjekësor. 

27591263_10215267963438674_56581542_n.jpg

 

27591434_10215267963918686_46026820_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bëri kërdinë me vjedhje, arrestohet i riu (EMRI)
KOLONELI i DETIT Myslim Pashaj mbështet RAMEN: E SHITI Berisha, tani s’ka marrëveshje, 12 miljet, janë si për Shqipërinë, dhe për GREQINË »
Article Logic
Execution time: 0.011522054672241
array(1) { ["section"]=> string(75) "sherri-ne-diber-forca-te-shumta-policie-rrethojne-godinen-e-bashkise-108694" }