Sherri në protestë, reagon Albana Vokshi: Fake News, jeni tmerruar

Publikuar tek: politike, më 23:10 18-02-2017 Sherri në protestë, reagon Albana Vokshi: Fake News, jeni tmerruar

Deputetja demokrate, Albana Vokshi ka mohuar lajmet për një sherr mes saj dhe deputetit tjetër të PD-së, Asllan Dogjani, gjatë protestës së sotme.

Vokshi shprehet se ata që krijojnë këto lajme të rreme janë tmerruar nga protesta më madhështore që ndonjë opozitë ka zhvilluar ndonjëherë. Demokratja sqaron se nuk ka patur asnjë shqetësim me askënd.

Reagimi i Albana Vokshit:

JANË TMERRUAR!!!

Ata i ka tmerruar protesta më madhështore ndojnëherë e opozitës dhe e qytetarëve, dhe po prodhojnë FAKE NEWS!!

‎Ata që duan të zbehin protestën më të madhe, gjejnë zgjidhje me lajme fallco, FAKE NEWS!!

Për FAKE NEWS, nuk ka pasur asnjë shqetësim mes meje dhe askujt.

‎Revolucioni popullor i nisur nga Tirana nuk do të ndalet.

Neodiktatorët të lënë zyrat bashkë me studiot e montazhit...

‎Më Mirë Herët se Vonë!!

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094499588012695
array(1) { ["section"]=> string(69) "sherri-ne-proteste-reagon-albana-vokshi-fake-news-jeni-tmerruar-69179" }