Sherri pas përplasjes së makinave, i riu në gjendje kritike për jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 19:23 13-05-2017 Sherri pas përplasjes së makinave, i riu në gjendje kritike për jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 3 të qytetit të Korçës, ku pas një konflikti fizik mes 4 të rinjve 1 person ka mbetur i plagosur në gjendje të rëndë. Ngjarja besohet se ka zënë fill pas përplasjes së dy makinave që drejtonin të rinjtë.

Burime nga Policia lokale e Korçës, bëjnë me dije se njëri prej të rinjve ka marrë plagë të rënda në kokë si pasojë e një të shtëne me armë zjarri. Ndërkohë Policia informon se ka shoqëruar të gjithë pjesëmarrësit e konflikitit në komisiariat për shpjegime të mëtejshme dhe se po heton për të zbuluar shkaqet e plota që çuan në këtë përplasje.

Ndërkohë nga spitali rajonal i Korçës bëhet me dije se i plagosuri është në gjendje kritike për jetën. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sa njerëz kishte në shesh, arkitekti bën llogaritë dhe publikon shifrën
Zbulohet sms-ja e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë për policët pas protestës: Zbatuat me korrektësi dhe qetësi detyrën »
Article Logic
Execution time: 0.012153148651123
array(1) { ["section"]=> string(74) "sherri-pas-perplasjes-se-makinave-i-riu-ne-gjendje-kritike-per-jeten-78555" }