Shërthim tritoli në Fushë-Krujë, shkatërrohet lokali në autostradë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:24 06-04-2017 Shërthim tritoli në Fushë-Krujë, shkatërrohet lokali në autostradë (FOTOT)

Shërthim tritoli në një lokal që ndodhet në autostradën Fushë-Krujë-Milot.  

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02.00 pas mesnate, duke gdhirë dita e sotme. Sipas të dhënave nga policia, nga shpërthimi nuk ka patur të lënduar, por vetëm dëme materiale të vetë subjektit.

Mësohet shërthimi ka ndodhur me tritol artizanal në lokalin që ndodhet në zonën e Gramës dhe ishte në pronësi të shtetasit M.Ç.

Ende nuk dihen autorët, por policia ka nisur hetimet dhe ka shoqëruar disa persona të dyshuar.

 

 

2.jpg

1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Korçë, autobusi aksidenton karrocën e invalidit, i moshuari i paralizuar përfundon në anë të rrugës (FOTO)
Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit në Durrës, arrestohen 4 tutore femra, 7 të proceduar (SKEMA: SI FUNKSIONONTE GRUPI) »
Article Logic
Execution time: 0.011128902435303
array(1) { ["section"]=> string(77) "sherthim-tritoli-ne-fushe-kruje-shkaterrohet-lokali-ne-autostrade-fotot-74300" }