Sheshi i Kukësit i transformuar tërësisht. Edi Rama e mburr dhe flet për ‘’Frymëmarrjen e re’’

Publikuar tek: politike, më 11:24 25-04-2016 Sheshi i Kukësit i transformuar tërësisht. Edi Rama e mburr dhe flet për ‘’Frymëmarrjen e re’’

Sheshi i Kukësit i transformuar tërësisht. Edi Rama, pasi publikon këto foto e mburr dhe flet për ‘’Frymëmarrjen e re’’.

Sipas tij Kukësi tashmë ka një frymëmarrje të re.

Ja çfarë shkruan Rama për këtë punë:

‘’Sheshi qëndror dhe Bulevardi i ri me parkun horizontal të qytetit, të transformuar rrënjësisht përmes Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, i kanë dhënë Kukësit një frymëmarrje të re, hapësira publike cilësore dhe mundësi të reja për ekonominë vendore.’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15190482139587
array(1) { ["section"]=> string(95) "sheshi-i-kukesit-i-transformuar-teresisht-edi-rama-e-mburr-dhe-flet-per-frymemarrjen-e-re-38616" }