Shfaqet Aneta, nëna e Edi Ramës, ja si duket zonja në klinikën estetike

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:36 27-11-2015 Shfaqet Aneta, nëna e Edi Ramës, ja si duket zonja në klinikën estetike Aneta Rama, nëna e kryeministrit Rama

Shfaqet Aneta Rama, nëna e kryeministrit Rama. Zonja Aneta është parë në 5 vjetorin e klinikës Vivia e cila merret me ndërhyrjet estetike.

Ajo çfarë ra në sy është veshja e kuruar e zonjës Anetë që pavarësisht dobësimit dhe viteve mbi supe vazhdon të duket ende në formë.

Nuk e dimë nëse për pamjen e jashtme kaq të kuruar zonja Aneta i dedikohet klinikës estetike por ajo që është e dukshme është eleganca dhe klasi i saj, gjë që nëna e kryeministrit, i ka gjithnjë natyrale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035048961639404
array(1) { ["section"]=> string(75) "shfaqet-aneta-nena-e-edi-rames-ja-si-duket-zonja-ne-kliniken-estetike-26404" }