Shfaqet Elsa Lila me dajën e saj avokat të njohur: Kur mbesa të zëvendëson motrën...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:48 30-12-2017 Shfaqet Elsa Lila me dajën e saj avokat të njohur: Kur mbesa të zëvendëson motrën...

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, e madhja Elsa Lila shfaqet duke na uruar gëzuar.

Elsa duket e qeshur dhe tejet e natyrshme, si gjithnjë, krah dajës së saj, avokatit të njohur Saimir Vishaj.

Bie në sy edhe dedikimi prekës i avokatit i cili gjen rastin të kujtojë edhe motrën e tij të vrarë Eva Visha, që në këto festa fundviti ia zëvendëson mbesa.

“Duke ju uruar GEZUAR 2018. Kur mbesa të zëvendeson motrën në këto festa të fundvitit”, shkruan Vishaj.

26166479_1384227678365988_6343674361278616845_n.jpg


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10269689559937
array(1) { ["section"]=> string(87) "shfaqet-elsa-lila-me-dajen-e-saj-avokat-te-njohur-kur-mbesa-te-zevendeson-motren-104917" }