Shfaqet Fatos Nano, i thinjur dhe me disa kilogramë më tepër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:55 12-04-2019 Shfaqet Fatos Nano, i thinjur dhe me disa kilogramë më tepër

Ish-kryeministri Fatos Nano prej kohësh ka hequr dorë nga politika aktive dhe daljet e tij në publik kanë qenë shumë të rralla.

Mirëpo së fundmi Nano është shfaqur në një nga restorantet e Tiranës, krah miqve të tij duke darkuar.  

Ajo që bie në sy në shfaqjen e ish-kryeministrit është se mosha e ka ndryshuar pasi është thinjur më shumë, dhe natyrisht ka shtuar disa kilogramë më tepër.

56749060_2097475740350514_6619355454306779136_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066239833831787
array(1) { ["section"]=> string(66) "shfaqet-fatos-nano-i-thinjur-dhe-me-disa-kilograme-me-teper-160200" }