Shfaqet imazhi i Donald Trump në veshin e një qeni (Foto)

Publikuar tek: bota, më 22:33 05-11-2017 Shfaqet imazhi i Donald Trump në veshin e një qeni (Foto)

Një foto e publikuar në internet ka shkaktuar hilaritet për shkak të ngjashmërisë së madhe të pjesës së brendshme të veshit të një qeni me profilin e presidentit amerikan Donald Trump.

Qeni dy vjeçar i quajtur Chief është bërë i famshëm në rrjetet sociale pas publikimit të fotos.

wewefw3f3f3f.jpg

Pronarja e zbuloi rastësisht ngjashmërinë teksa po përkëdhelte qenin e saj.

asdfwefe4f3f_copy.jpg

dfwerfwe4f3g.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëzohet helikopteri, vdes princi saudit dhe zyrtarë të tjerë të lartë
'Paradise Papers': Oligarku rus me dy ekipe në Premier Ligë »
Article Logic
Execution time: 0.013547897338867
array(1) { ["section"]=> string(61) "shfaqet-imazhi-i-donald-trump-ne-veshin-e-nje-qeni-foto-98468" }