Shfaqet sërish Fatos Nano, ja ku ndodhet dhe kush e shoqëron në këto momente (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:56 02-07-2017 Shfaqet sërish Fatos Nano, ja ku ndodhet dhe kush e shoqëron në këto momente (FOTO)

Ish-kryeministri dhe ish-kreu i PS, Fatos Nano shfaqet sërish para publikut shqiptar.

Newsbomb.al mëson se ku ndodhet në mesditën e kësaj të diele.

Përmes këtyre fotove Nano është shfaqur në një restorant në Shkodër, i cili ndodhet pranë urës së Bunës.

Siç edhe duket qartë, Fatos Nano është i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Xhoana Nano dhe një tjetër person, i cili siç mëson newsbomb.al është ulur në tryezën e çiftit Nano rreth 10 minuta pasi ata kanë rezervuar.

Megjithatë, i veshur sportiv dhe me një cigare në dorë po shijon një drekë në një restorant të njohur të zonës, ndërsa në takimet me miqtë e tij nuk mungon as Xhoana Nano. 

Ish-kreu i PS u aktivizua publikisht në mbështetje të kryeministrit Rama pak para zgjedhjeve, përmes disa statuseve dhe mesazheve virtuale, lidhur me destinacionin që duhet të kishte “timoni” i kreut aktual të socialistëve.

 

 

fd.jpg

 

nn.jpg

 

 shkoder.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.35204911231995
array(1) { ["section"]=> string(86) "shfaqet-serish-fatos-nano-ja-ku-ndodhet-dhe-kush-e-shoqeron-ne-keto-momente-foto-84734" }