Shfaqet Tinka Kurti për herë të parë pas problemeve shëndetësore, fotografohet krah ministres (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 20:06 30-01-2018 Shfaqet Tinka Kurti për herë të parë pas problemeve shëndetësore, fotografohet krah ministres (FOTO)

Aktorja e shquar Tinka Kurti është fotografuar për herë të parë pas problemeve shëndetësore dhe shtrimit në spital.

Tinka Kurti është fotografuar mbrëmjen e sotme në Pallatin e Kongreseve, së bashku me ministren e Kulturës Mirela Kumbaro.

Para disa ditësh aktorja u shtrua në spital, si pasojë e një infeksioni pulmonar. Mësohet se Tinka Kurti ka shkuar të shikoj shfaqjen ku dhe ajo merr pjesë, në opera-n “Carmen”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019726991653442
array(1) { ["section"]=> string(104) "shfaqet-tinka-kurti-per-here-te-pare-pas-problemeve-shendetesore-fotografohet-krah-ministres-foto-108531" }