“Shfrytëzim prostitucioni, keqtrajtim, sulm me armë”, arrestohet në Lushnje i shumëkërkuari

Publikuar tek: aktualitet, më 08:40 13-11-2015 “Shfrytëzim prostitucioni, keqtrajtim, sulm me armë”, arrestohet në Lushnje i shumëkërkuari Foto ilustruese

Artan Haliti, 44 vjeç, është arrestuar në Lushnjë nga policia.

Haliti ishte i kërkuar ndërkombëtarisht nga drejtësia italiane. Gjykata e Breshias kishte lëshuar urdhër arresti ngaj 44 vjeçarit shqiptar i cili akuzohet për shfrytëzim prostitucioni, keqtrajtim dhe sulm me armë.

Gjithashtu, ndaj Halitit rëndon edhe akuza e ndihmës së emigracionit klandestin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Minë anti-tank në shtëpinë e një polici në Fushë-Krujë
Sërish drogë në Shqipëri, policia gjen 130 kg në Durrës, arreston një person »
Article Logic
Execution time: 0.012784957885742
array(1) { ["section"]=> string(92) "shfrytezim-prostitucioni-keqtrajtim-sulm-me-arme-arrestohet-ne-lushnje-i-shumekerkuari-25310" }