Shi i frikshëm në Kosovë, uji merr me vete qytetarin (VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 08:57 18-06-2019 Shi i frikshëm në Kosovë, uji merr me vete qytetarin (VIDEO)

Ditët e fundit një pjesë e Kosovës është përfshirë nga moti i keq.

Një nga komunat më të prekura është ajo e Rahovecit. Gjatë ditës së djeshme rrugët janë mbuluar nga uji. Kjo situatë ka krijuar edhe rrezik tek qytetarët.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet një person që është rrëzuar dhe uji e merr me vete nga forca e madhe e rrjedhës.

Ndërkohë situata me reshjet sipas sinoptikanëve nuk pritet të përmirësohet deri në fundjavë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19674897193909
array(1) { ["section"]=> string(64) "shi-i-frikshem-ne-kosove-uji-merr-me-vete-qytetarin-video-168660" }