"Shif me sy e s'është për ty", Oriola Marashi ndez rrjetin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:00 23-05-2019

Oriola Marashi është sigurisht një ndër vajzat shqiptare më të lakuara. Modelja është vazhimisht në qendër të vëmendjes së shtypit rozë.

Oriola numëron miliona ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe për këtë arsye është edhe shumë aktive në këtë rrjet social. Modelja ndan shpesh foto dhe video provokative me ndjekësit e saj.

Dhe duket se të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi. Ajo është shfaqur në një foto të publikuar së fundmi shtrirë buzë detit në jug të vendit, ndërsa vihet re ekspozimi i të pasmeve.

Mirëpo, përpos imazhit ajo që tërheq vëmendjen është edhe përshkrimi që modelja i ka bërë në diçiturë.

"Shif me sy e so për ty", shkruan ajo, dhe me siguri që kjo i ka 'tërbuar' meshkujt.

orilaaa.jpg

lpapaa.jpg

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Era Istrefi nis pushimet, ja vendi luksoz ku ndodhet (FOTO)
Sot 11 vite pa Dritan Hoxhën, Sara publikon FOTON prekëse, karrigia e babait ishte bosh në dasmën e saj »
Article Logic
Execution time: 0.011292934417725
array(1) { ["section"]=> string(67) "shif-me-sy-e-s-eshte-per-ty-oriola-marashi-ndez-rrjetin-foto-165368" }