'Shifër e pabesueshme', Ermali tregon sa fiton Ardit Gjebrea

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:10 20-07-2019 'Shifër e pabesueshme', Ermali tregon sa fiton Ardit Gjebrea

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi ishte i ftuari kësaj jave në emisionin ‘Treshat’, ku u bë pje së e rubrikës ‘Makina e së vërtetës’.

Gjatë intervistës me Bora Zemanin, Ermali tregoi se një nga personat që vlerëson shumë është Ardit Gjebrea.

Ndër të tjera, ai rrëfeu se Arditi i ka treguar vlerën sesa duhet të fitojë në një sezon televiziv, shifër e cila e kishte befasuar moderatorin.

‘Më ka thënë shifrën sa duhet të fitoj në një sezon televiziv, për mua ishte e pabesueshme thashë kaq lek mund të fitohen?’, u shpreh Ermali.

-640-0-5d322e0a7ddb1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024691104888916
array(1) { ["section"]=> string(64) "shifer-e-pabesueshme-ermali-tregon-sa-fiton-ardit-gjebrea-172758" }