Shifra e çmendur që Era Istrefi do marrë për natën e ndërrimit të viteve… Noizy duket kaq i vogël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:13 29-12-2016 Shifra e çmendur që Era Istrefi do marrë për natën e ndërrimit të viteve… Noizy duket kaq i vogël

Këngëtarja e njohur nga Kosova Era Istrefi, para disa muajsh lidhi kontratë me shtëpinë diskografike ‘Sony Music’, qëllimi i të cilës është ta kthejë në një yll botëror.

Daljet e saj nëpër koncerte kanë qenë të rralla pasi ajo është duke përgatitur disa projekte të reja. Natën e ndërrmit të viteve Era ka zgjedhur të jetë pranë fansave të saj në qytetin e Zvicrës. Sipas burimeve të Revistës Who, Era do të performojë në një nga clubet më të njohura, ku i gjithë eventi do të jetë në formën e një  feste private. Performanca e saj do të zgjasë vetëm 15 minuta, dhe për këtë Era do të paguhet me shumën 80 mije euro, njësoj si yjet ndërkombëtarë.

Me ketë shifër, Era tejkalon disa herë reperin Noizy, i cili kishte vendosur rekordin vjet me 20 mijë eurot e marra për natën e ndërrimit të viteve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12483906745911
array(1) { ["section"]=> string(102) "shifra-e-cmendur-qe-era-istrefi-do-marre-per-naten-e-nderrimit-te-viteve-noizy-duket-kaq-i-vogel-64106" }